Kurs Modlitwy Osobistej

Zapraszamy Was na piękny, pomocny i bardzo praktyczny Kurs Modlitwy Osobistej, który odbędzie się w Chorzowie w dniach 9-11 listopada 2018 czyli od piątku (od godz. 18:00) do niedzieli (do godz. 14:00).
  • Kurs pozwala zobaczyć, jak ważną rolę odgrywa modlitwa osobista
  • Pokazuje ile daje trwanie w bliskiej relacji z Bogiem
  • A także wyposaża w konkrety
UWAGA! W Kursie Modlitwy Osobistej może wziąć udział każdy - niezależnie od tego czy formuje się we wspólnocie.

ZAPISY NA KURS:
Koszt kursu to 130 zł w tym noclegi i wyżywienie (od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę)Zachęcamy do przeczytania świadectw osób, które miały już okazję uczestniczyć w tym kursie:
  • Kurs dał konkretne narzędzie do modlitwy i budowania relacji z Panem. Na kursie doświadczyłam spotkania z Jezusem na modlitwie osobistej, prawdziwego otwarcia się na tę relację. Uświadomiłam sobie jak wielką łaskę mamy od Boga, że możemy spotykać się z Nim osobiście. Zobaczyłam, że każdy ma inną łaskę tej modlitwy, a do mnie Bóg mówi szczególnie przez Słowo Boże! Chwała Panu!
  • Zrozumiałam, jaką wartość ma modlitwa osobista, jak, gdzie, kiedy się modlić, by przynosiła błogosławiony owoc. Doświadczyłam jaką siłę ma Słowo Boże w Piśmie Świętym, gdy rozpoczynam modlitwę od Pisma Świętego, jaki wpływ ma Duch Święty na jakość mojej modlitwy, kontemplacji, skupienia, wyciszenia się, oderwania od myśli przyziemnych. Doświadczyłam radości spotkania z Panem poprzez taką modlitwę.
  • Doświadczyłam większej wiary i pewności, że Pan Jezus czeka na mnie każdego dnia, że tęskni za mną, bo mnie kocha. Słowa Pisma Świętego skierowane do mnie podczas modlitwy osobistej udzieliły odpowiedzi na problem, który przedstawiłam Panu Jezusowi.
  • Bóg dał mi większa wiarę w siebie. Dostałam też plan modlitwy osobistej, która wcześniej była chaotyczna i lekka na duchu. To, czego brakowało w mojej codzienności, otrzymałam na kursie. Dopełnieniem mojego życia jest modlitwa i rozmowa z Bogiem.
  • Doświadczyłem nowego spojrzenia na modlitwę osobistą, poznałem sposoby wejścia w głębszą relacje z Bogiem, dostałem narzędzie, które pomaga uporządkować moją modlitwę, a przez to poprawić relacje z Bogiem i drugim człowiekiem. Doświadczyłem oczyszczenia, umocnienia w mojej walce o zbawienie. Podjąłem decyzję uporządkowania swojej modlitwy. Podjąłem postanowienia, co do czasu i miejsca modlitwy, bo wcześniej to był zupełny chaos.
  • Na kursie doświadczyłam wartości modlitwy osobistej. Uświadomiłam sobie, że modlitwa moja nie ma polegać tylko na proszeniu Boga o łaski, ale na uwielbianiu Go i dziękowaniu Mu za wszystko. Na Kursie Modlitwy Osobistej doświadczyłam mocy modlitwy osobistej, która rodzi się poprzez wierne czytanie Słowa Bożego i bycia Mu wiernym. Doświadczyłam, jak bardzo ważna jest pora dnia na rozważanie Słowa Bożego najlepiej wczesnym rankiem, aby cały mój dzień był zanurzony w błogosławieństwie Bożym. Nie jestem osobą systematyczną. Na kursie zrozumiałam, że pewne rygory są nie tyle potrzebne, co konieczne (myślę o sobie). Zrozumiałam również, że moja modlitwa osobista ma wpływ na to,co wnoszę do wspólnoty, że nie tylko mam czerpać, a jakość wniesie Bóg.
  • Doświadczyłam spotkania z Panem na modlitwie w nowy, głęboki sposób - ja milczę, a On mnie prowadzi, spotyka się ze mną - to jest piękne, prawdziwe i mocne. Chwała Panu! On jest Osobą, z którą modlitwa jest jak spotkanie z Przyjacielem, z Tatą - naturalne, spontaniczne, głębokie. Chcę wytworzyć sobie rytuał codziennej modlitwy i pielęgnować ten czas.
Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger