Kurs Wspólna Droga

Dobra wiadomość dla małżeństw. W dniach 30 listopada - 2 grudnia 2018 w Chorzowie odbędzie się weekendowy KURS WSPÓLNA DROGA!

Chcesz wzmocnić więź małżeńską? Ta WSPÓLNA DROGA jest dla TWOJEGO MAŁŻEŃSTWA! Zapisz się i przyjedź ze współmałżonkiem. Budujcie Waszą relację z Jezusem... ZAPRASZAMY!

 • KIEDY? Od 30 listopada do 2 grudnia 2018 (rozpoczęcie w piątek o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę o godz. 14:00)
 • GDZIE? Klasztor Ojców Franciszkanów w Chorzowie | ul. Franciszkańska 1 | Parafia św. Franciszka z Asyżu
  • KOSZT kursu to 240 zł od pary | w tym dwa noclegi i wyżywienie

  Jakiej zmiany potrzebuje dziś Wasze małżeństwo?
  Andrzej: Jezus pokazał mi moje małżeństwo w innym świetle, w innym spojrzeniu. Wróciłem myślami do początków naszego małżeństwa by na końcu odnowić słowa przysięgi małżeńskiej. Jestem na nowo zbudowany i zdolny do dalszych prób budowania więzi małżeńskiej oraz do wspólnego z żoną osiągnięcia życia wiecznego.

  Chcesz budować głęboką relację?
  Ola: Podczas naszej Wspólnej Drogi otworzyły mi się oczy i serce na mojego kochanego męża. Poczułam, że z Jezusem jesteśmy w stanie razem osiągnąć wszystko, rozwiązać każdy problem. Nigdy dotąd nie przeżyłam tak głębokiej rozmowy, relacji ze swoim mężem. Poczułam niesamowitą bliskość ze współmałżonkiem. To wszystko dzięki Panu Bogu. Dzięki Ci Jezu.

  Chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia?
  Marcela: Na kursie otrzymałam pokój w sercu i łaskę przebaczenia; utwierdzenie, że Bóg jest zawsze z nami, że to On nas połączył bo to On miał już dawno zaplanowane nasze małżeństwo. Otrzymałam wraz z mężem płomień” - płomień Pana, płomień miłości – będziemy się starali, by ten płomień nigdy nie zgasł. Jesteśmy dwoje – ale właśnie jedno!

   

  Zachęcamy do przeczytania świadectw osób, które miały już okazję uczestniczyć w tym kursie:

  Józef: Doświadczyłem, że Jezus może uratować nasz związek. Naszemu małżeństwu groził rozpad i to z mojej winy. Doświadczyłem obecności i uzdrawiającej mocy Jezusa Chrystusa. Chcę ratować moją rodzinę, relacje z żoną i dziećmi. Wierzę, że Jezus uzdrowi mnie z moich nałogów i przywróci poczucie, że jestem potrzebny mojej rodzinie.

  Robert: Najważniejszym doświadczeniem podczas tego kursu było spojrzenie na to co mnie otacza z innej perspektywy. Ciągnę ten wózek nie sam, a z żoną i jest lżej z Jezusem.

  Ewelina: Na tym kursie lepiej poznałam swojego męża. Zrozumiałam, że to co ja chcę od niego otrzymać, nie zawsze jest tym samym, czego on oczekuje. Ten czas pozwolił mi spojrzeć na mojego męża z tej drugiej „lepszej” strony i zauważyć, że ona jest. W moim mężu mieszka Bóg! Mam zamiar małymi krokami budować nasze małżeństwo na nowo, zapraszając Boga do tego twórczego dzieła.

  Marta:
  Największym odkryciem było to, jak wielkim darem jest dla mnie mój mąż i że nadal potrzebujemy się tak samo jak na początku małżeństwa. Mój mąż jest cudem, mieszka w nim Bóg i został mi podarowany na czas ziemskiej drogi.

  Tomasz: Błogosławiony czas z bardzo ważnymi treściami przekazanymi w przystępny sposób, uporządkowany i bogaty. Czas tutaj spędzony umocnił mnie w relacji do Jezusa i do mojej żony.

  Dorota:
  Dzięki kursowi odkryłam moje dawne zranienia, które są przyczyną nieporozumień z mężem. Jezus otworzył mi oczy na to i mam konkretną odpowiedź i drogę co powinnam i jak to zrobić. Bardzo cieszę się, że mogliśmy ty być. To na pewno poprawi nasze relacje.

  Dominik: Moim największym przeżyciem na tym kursie było doświadczenie siły przebaczenia, czego wcześniej nie potrafiłem sobie wyobrazić. To doświadczenie otworzyło mnie na pokłady ogromu Bożej miłości do mojej małżonki. To wszystko co było ciężarem zostało delikatnie wymiecione przez Jezusa. Dostałem nowe pragnienie zauroczenia się w mojej żonie, nowe pokłady miłości, która przez długi czas była gdzieś zamieciona pod dywan codzienności. Chwała Panu!

  Patrycja: Kurs ten na nowo pozwolił mi popatrzeć na mojego męża jako dar od Pana Boga oraz dopełnienie mnie. Dostałam praktyczne wskazówki jak dalej iść razem przez życie mimo problemów. Mamy konkretne narzędzia. Na nowo zakochałam się w moim mężu. Chwała Panu.

  Urszula: Dziękuję przede wszystkim Panu Jezusowi, że po dwóch latach udało mi się namówić męża do tego kursu. Myślałam, że jesteśmy bardzo różni i wiele nas dzieli, a okazało się, że mamy wiele wspólnego, o wiele więcej, niż mogliśmy, czy byliśmy zdolni widzieć.

  Ilona: Wyjeżdżam wypełniona miłością - Boga i męża, który chce iść ze mną - powoli - do świętości.

  Joanna: Kurs Wspólna Droga był niepowtarzalną okazją do dialogu z mężem w obecności Boga. Poczułam radość i spokój, że od teraz oboje będziemy mówili tym samym językiem, a nad nami czuwa Bóg. Profesjonalny kurs, przeprowadzony z dużym zaangażowaniem osób świeckich w oparciu o ich doświadczenia, co także uświadomiło mi, że moje problemy i trudy przeżywają także inni.
  Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger