Bóg chce rozświetlić świat Twoim pięknem

Bóg chce rozświetlić świat Twoim pięknem oto motto kursu dla kobiet Maria Magdalena, który odbył się w Cieszynie w dniach 28 do 30 października 2016 roku.

Wspaniały czas spędzony wraz z Marią Magdaleną i z moim Wielkim Rabunni. Czas, w którym na nowo mogłam pochylić się nad swoją kobiecością, która gdzieś tam kiedyś mocno została poraniona. Jezus pragnie, abym przebaczyła sobie i innym, abym wiernie podążała za Nim w codzienności.

Panie Jezu, dziękuję Ci za dar przebaczenia, za Twoje spojrzenie pełne Miłości, za Twoje spojrzenie, które odrywa przede mną na nowo moją wolność, za Twoje spojrzenie, które zdejmuje ze mnie poczucie zawstydzenia, które zmienia moją perspektywę patrzenia na mnie i na drugiego człowieka, za Twoje spojrzenie które stwarza we mnie piękno i uczy prawdy o mnie, Twoje spojrzenie zmienia moje życie.

Panie Jezu, oddaję Ci moje piękno.

Siostro, jeżeli Twoja kobiecość została w jakiś sposób przykurzona, czujesz że jesteś niepotrzebna, a może czujesz się samotna, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie, pozwól się poprowadzić. Amen. Chwała Panu.

Ola


Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger