Jeśli jesteś... jeśli chcesz...

W ostatni weekend października kilka naszych Pereł uczestniczyło w kursie Maria Magdalena w Cieszynie. Dziś od Bożenki zachęta do zapisania się na najbliższy kurs, który odbędzie się już od 20 do 22 stycznia 2017 w Cieszynie.


Kochana Siostro, Niewiasto!

- Jeśli jesteś szczęśliwa, czujesz się spełniona i chcesz dzielić te szczęście z Marią Magdaleną - to ten kurs jest dla Ciebie.
- Jeśli jesteś smutna, masz duży bagaż różnych doświadczeń i chcesz podzielić go z Marią Magdaleną - to ten kurs jest dla Ciebie.
- Jeśli chcesz odpocząć od codziennych spraw, obowiązków i chwilę usiąść przy Jezusie z Marią Magdaleną - to ten kurs jest dla Ciebie.
- Jeśli czujesz się odrzucona przez bliskich, nie zrozumiana w domu, w pracy, chcesz poznać przyjaciółkę Marię Magdalenę - ten kurs jest dla Ciebie.
- Jeśli chcesz zobaczyć siebie w lustrze jakim jest Pismo Święte i razem z Marią Magdaleną na nowo znaleźć w nim Jezusa - to ten kurs jest dla Ciebie.Ukochana Siostro, Niewiasto! Ten kurs jest przygotowany dla każdej z nas. Szkoda nie skorzystać z tego zaproszenia. Maria Magdalena porzuciła wszystko aby na końcu otrzymać nagrodę jaką jest spotkanie Jezusa Zmartwychwstałego. Ty też możesz Go spotkać w zgiełku dnia, w ogromnie obowiązków, pracy. Zostaw na chwilę to wszystko, a razem z Marią Magdaleną przeżyjesz piękny czas, który doprowadzi do cudownego spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym. Dzisiaj ja, tak jak Maria Magdalena, chcę Tobie powiedzieć Jezus Żyje, Zmartwychwstał i czeka na Ciebie byś i Ty spotkała Go na swej drodze. On chce w Twoje serce wlać siłę którą jest miłość abyś mogła dzielić ją z bliskim. MAMY BYĆ ŚWIATŁEM, KTÓRE ŚWIECI DLA INNYCH W CODZIENNOŚCI.

Bożena

Zapisy na kolejny kurs Maria Magdalena, który odbędzie się w styczniu w Cieszynie jak zawsze poprzez stronę internetową: http://zacheusz.org/kursy/maria-magdalena-dla-kobiet-cieszynie.

Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger