Sonja Corbitt & Duchowe SPA dla kobiet

23 czerwca 2018 roku pierwszy raz (ale ufamy, że nie ostatni) zorganizowaliśmy DUCHOWE SPA DLA KOBIET. Poranny deszcz z gradem nas nie wystraszył, a jedynie był zapowiedzią deszczu Bożych łask! Ponad 100 wspaniałych kobiet dotarło do Chorzowa. W programie tego wyjątkowego dnia była Eucharystia, niezwykła konferencja, którą wygłosiła Sonja Corbitt oraz konferencja psychologiczna połączona z warsztatami prowadzona przez panią psycholog Joannę Szymik-Kozaczkiewicz. Była też oczywiście kawa, obiad i drobne upominki - w końcu to SPA :) Dziękujemy Monice Bartosik za wspaniałe tłumaczenie z języka angielskiego. To był piękny czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Bogu, że w Dniu Ojca zgromadził nas abyśmy mogły cieszyć się tym, że jesteśmy Jego umiłowanymi córkami...

Niedługo udostępnimy nagranie konferencji Sonji na naszym kanale YouTube tutaj.

Sonja Corbitt to dynamiczna, znana katolicka pisarka, mówczyni i prowadząca programy telewizyjne oraz radiowe. Wydała kilka bardzo popularnych multimedialnych studiów biblijnych, jest autorką wielu książek. W Polsce ukazały się m.in. „Uwolniona. Jak przyjąć wszystko, co Duch Święty chce ci dać”, „Nieustraszona. Katolicki przewodnik po walce duchowej dla kobiet” oraz "Boży płomień. Jak czytań Biblię jak nigdy wcześniej". Wychowana jako baptystka, później wstąpiła do Kościoła katolickiego. Była dyrektorem ds. wychowania religijnego przy parafii św. Jana Vianneya w Gallatin, kierowała rozgłośnią Risen Radio. Jest członkiem Trzeciego Zakonu Karmelitańskiego i felietonistką „Catholin Online”, współtworzy portal „Magnificat”. Głosząc w wielu miejscach na świecie, dzieli się swoim poruszającym świadectwem oraz miłością do Kościoła i Słowa Bożego. Mieszka w USA, w stanie Tennessee, wraz z mężem i dwoma synami.

Sonja Corbitt przyjechała do Polski na zaproszenie Wspólnoty i Szkoły Nowej Ewangelizacji "Zacheusz" z Cieszyna i Wspólnoty Przymierza "Miasto na Górze" z Bielska-Białej. W trakcie swojego pobytu w Polsce wygłosiła kilka konferencji - w Bielsku-Białej, Cieszynie, Katowicach i Chorzowie. 
Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger