Kurs Maria Magdalena dla kobiet

W dniach 22-24 lutego 2019 w Klasztorze Braci Mniejszych w Chorzowie odbędzie się organizowany przez naszą wspólnotę KURS MARIA MAGDALENA dla kobiet. Jest to kurs weekendowy - trwa od piątku (godz. 17:00) do niedzieli (godz. 14:00). Koszt kursu to 130 zł w tym noclegi i wyżywienie.
  • Chcesz odkryć na nowo co znaczy być kobietą?
  • Chcesz dowiedzieć się co o Tobie myśli Bóg?
Na kursie MARIA MAGDALENA nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale dowiesz się jak to powołanie realizować na co dzień.


ŚWIADECTWA PO KURSIE MARIA MAGDALENA:

  • Zosia: Kurs pomógł mi odkryć kim tak naprawdę jestem jako kobieta i do czego Bóg mnie powołał. Zobaczyłam, że jako kobieta stworzona jestem przede wszystkim do relacji z innymi, a mój lęk przed innymi i zamknięcie w sobie pogłębiają tylko mój smutek i niezadowolenie z życia, nie pozwalają bym była szczęśliwa.
  • Basia: Dzięki uczestnictwu w kursie mogłam odkryć swoją kobiecość, poczuć się piękna, kochana i dobra. Mogłam zobaczyć, co jest słabe, gdzie popełniam jakieś swoje życiowe „wpadki”, co powinnam zmienić, aby moje życie było lepsze i życie ze mną było pełne radości i miłości Bożej, którą Pan obdarowuje mnie każdego dnia. Jestem ukochana córką Pana Boga, który wybrał mnie do wielkich rzeczy.
  • Ewa: Kurs pokazał mi to, jak pięknie zostałam stworzona przez Boga i jak piękne dary mam w sobie jako kobieta. Pomógł mi uwolnić się od tych zranień z przeszłości, które krępowały mnie niczym sznury. Jestem darem dla świata, pięknym dziełem Boga i jestem powołana do życia w wolności.
ZAPRASZAMY!Copyright © 2014 SNE Zacheusz Chorzów , Blogger